הסטודיו

תמונה לסטודיו"סיפור כיסוי" שוכן בחלל תעשייתי מלא השראה בדרום ת"א, בסטודיו מתבצעות עבודות ריפוד וחידוש פריטי ריהוט עבור לקוחות פרטיים ומעצבי פנים ומתקיימות סדנאות ריפוד ויצירה שונות.

 

אנו חיים בתקופה בה חידוש רהיטים הוא צו השעה. זה אקולוגי וטוב לסביבה, זה מאפשר להכניס הביתה חמימות של פעם, שלוחצת לנו על בלוטות הנוסטלגיה, וחשוב לא פחות - הבחירה לרפד פריט ריהוט מאפשרת לכם להיות יצירתיים, מקוריים ובסוף התהליך– ליהנות מפריט מיוחד שיש כמוהו רק אחד ויחיד, שהוא שלכם, וזה תמיד נחמד.

בין אם מצאתם פריט ברחוב, ירשתם מסבתא או קניתם ביד 2 או שוק הפשפשים, הדימיון וההשראה נכנסים לפעולה - התעסקות בבחירת הבד, חידוש העץ ולבסוף מלאכת הריפוד.

 אביבית פורת, רפדית, מעצבת ומשוגעת על וינטאג' - הקימה את 'סיפור כיסוי' במטרה לתת ללקוחותיה שירות חידוש רהיטים מסוג אחר, עם המון תשומת לב ותשוקה אמיתית למקצוע.

לאורך השנים למדה והתנסתה בטכניקות עבודת יד ויצירה שונות ומגוונות: תפירה ועיצוב אופנה, נגרות, צורפות, כדרות, בניית רהיטים מקרטון, עיסת נייר ועיצבה פרויקטים שונים לדירות ובתי עסק.

כיום, האהבה שלה לדברים ישנים, לעבודת יד, לאספנות ומלאכת כפיים משתלבת לדרך חיים, לתשוקה גדולה, למקצוע. אתם מוזמנים לצלול לעולם של 'סיפור כיסוי'.

תמונה לאודות יום אחד, כשהצטרפו יחד התנאים הקוסמיים שמאפשרים דברים כאלה, החלטתי להגשים חלום ישן וללכת ללמוד רפדות.

נמשכתי למלאכה הזו מתוך תשוקה לעיצוב ולפריטי ריהוט מיוחדים, מתוך אהבה לבדים, לתפירה ולהלבשה,

אני מאוהבת ברהיטים שנעשו מזמן, בעשורים קודמים והכי הכי אני אוהבת את החידוש, את הפיכת הרהיט המרופט, עם הבד המוכתם והקרוע למשהו חדש ויפה.

המעגל הזה, של הפיכת הישן למחודש במקום לקנות חדש עושה לי ולעולם הזה ממש טוב.

רפדות היא מהמלאכות האלה שהן 'עולם הולך ונעלם' יחד עם סנדלרות, גזרנות ועוד עבודות כפיים שאין בארץ מסגרת מסודרת ללמוד אותן וגם, איך לומר, אין יותר מידי קופצים.

 

רפדות היא מהמלאכות האלה שעוברים מאב לבן או מאמן לשוליה.

אז מאחר ואבי הוא בכלל מהנדס, יצאתי לי לחפש אמן שיסכים שאהיה השוליה שלו, הוא ילמד אותי את המקצוע ובתמורה אני אעבוד ממש קשה. לשמחתי נחתתי נחיתה רכה במרפדיה בפלורנטין ואחרי תקופה ארוכה של לימודים תוך כדי תנועה ועבודת כפיים מאומצת, יצאתי לדרך עצמאית.

הסטודיו נמצא בחלל תעשייתי ומגניב בדרום תל אביב וכאן, בסטודיו אני מרפדת פריטי ריהוט ללקוחות פרטיים ומעצבי פנים, מעצבת שלל מוצרים ופריטי ריהוט, מעבירה סדנאות, תופרת, משפצרת ויוצרת.

 

יש בסטודיו גם אוסף של רהיטי וינטאג שנאספו ממקורות שונים והם מחכים לבית חדש, אפשר להגיע, להתאהב ולחזור הביתה עם רהיט חדש ומרופד.

 

אפשר לפנות אלי בכל שאלה והתייעצות ב avivitp@gmail.com/054-2223228

תמונה לצור קשר

אתם מוזמנים לפנות אליי בכל שאלה לגבי ריפוד פריט ריהוט, התייעצות לפני קנייה, הערכת כמות בד וכמובן לגבי סדנאות הריפוד הנערכות בסטודיו
 
דברו איתי:
אביבית 054-2223228
 
או מלאו את הטופס והוא יגיע אלינו ישירות:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה