"בית הוא רקמה חיה, שנבנית לאט, ומתחדשת כל הזמן..."

- אביבית פורת, רפדית, מעצבת ומשוגעת על וינטאג' ...

הקמתי את ‘סיפור כיסוי’ במטרה לתת ללקוחותיי שירות חידוש רהיטים בסגנון אחר, עם המון תשומת לב ותשוקה אמיתית למקצוע.

מאז שאני זוכרת את עצמי נמשכתי למלאכת הרפדות מתוך סקרנות למה שהיה פה פעם ומאהבה גדולה לעיצוב ולפריטי ריהוט מיוחדים, לבדים וטקסטיל, לתפירה והלבשה.

לאורך השנים למדתי והתנסיתי בטכניקות עבודת יד ויצירה שונות ומגוונות: תפירה ועיצוב אופנה, נגרות, צורפות, קדרות, בניית רהיטים מקרטון, עיסת נייר ועיצבה פרויקטים שונים לדירות ובתי עסק. לימודי רפדות ועיסוק בתחום היו חלום ישן שלא האמנתי שיתממש, אבל לחיים יש דרך משלהם ולפני כ-10 שנים, היה לי המזל והעונג לעבוד כשוליה במרפדיה במשך כשנה. ומשם הכול התחיל…

היום, האהבה שלי לפריטים ישנים, לעבודת יד, לאספנות ולמלאכת כפיים, הפכה לדרך חיים. אני גאה להיות חלק מאלה שממשיכים את המסורת של מלאכה שהיא “עולם הולך ונעלם”, הולכת שבי אחרי רהיטים שנעשו מזמן, ותמיד מתרגשת מהזכות להפוך את הרהיט המרופט, עם הבד המוכתם והקרוע, למשהו אחר, חדש ויפה, שממשיך לשרת את ייעודו עוד שנים.

אני מזמינה אתכם לצלול יחד איתי לעולם של ‘סיפור כיסוי’.

_MG_0890s
סטודיו

סטודיו סיפור כיסוי

סטודיו סיפור כיסוי מבצע עבודות ריפוד וחידוש פריטי ריהוט עבור לקוחות פרטיים ומעצבי פנים. בנוסף, בסטודיו מתקיימות גם סדנאות ריפוד שונות לקהל הרחב ולקבוצות פרטיות, וכן קורס ריפוד מקיף הכולל 9 מפגשים, ונותן מענה מקצועי אמיתי ללימוד התחום הרחב והמעניין הזה.

אנחנו מחדשים פריטי וינטאג’ אבל לא רק: מגיעים לפה גם פריטים מודרניים שזקוקים לחידוש וריפוד, פריטים אהובים שלא מתחשק לוותר עליהם, גם אם הריפוד מוכתם ובלוי, וכן, גם פריטים מאיקאה…
בשביל כל אלה, אנחנו פה. עובדים ברגש, באהבה ובכבוד למקצוע ולפריטים שלכם!

הסטודיו נמצא בחלל מעוצב ומלא השראה בדרום הבועט והלוהט של ת”א, בקרבת חנויות הבדים והאביזרים וכל בעלי המלאכה – נגרים, אנשי הצבע והפוליטורה, איתם אנחנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד.
מחכים לכם בסטודיו עם שלל בדים לבחירה, שקיפות מלאה לתהליך, עמידה בלוחות זמנים, תשומת לב לכל פרט קטן, בקשה או גחמה, אם תרצו גם נתעד לכם את התהליך ואת “מאחורי הקלעים”