הסטודיו

הסטודיו

תמונה לסטודיו"סיפור כיסוי" שוכן בחלל תעשייתי מלא השראה בדרום ת"א, בסטודיו מתבצעות עבודות ריפוד וחידוש פריטי ריהוט עבור לקוחות פרטיים ומעצבי פנים ומתקיימות סדנאות ריפוד ויצירה שונות.

 

אנו חיים בתקופה בה חידוש רהיטים הוא צו השעה. זה אקולוגי וטוב לסביבה, זה מאפשר להכניס הביתה חמימות של פעם, שלוחצת לנו על בלוטות הנוסטלגיה, וחשוב לא פחות – הבחירה לרפד פריט ריהוט מאפשרת לכם להיות יצירתיים, מקוריים ובסוף התהליך– ליהנות מפריט מיוחד שיש כמוהו רק אחד ויחיד, שהוא שלכם, וזה תמיד נחמד.

בין אם מצאתם פריט ברחוב, ירשתם מסבתא או קניתם ביד 2 או שוק הפשפשים, הדימיון וההשראה נכנסים לפעולה – התעסקות בבחירת הבד, חידוש העץ ולבסוף מלאכת הריפוד.

 אביבית פורת, רפדית, מעצבת ומשוגעת על וינטאג' – הקימה את 'סיפור כיסוי' במטרה לתת ללקוחותיה שירות חידוש רהיטים מסוג אחר, עם המון תשומת לב ותשוקה אמיתית למקצוע.

לאורך השנים למדה והתנסתה בטכניקות עבודת יד ויצירה שונות ומגוונות: תפירה ועיצוב אופנה, נגרות, צורפות, כדרות, בניית רהיטים מקרטון, עיסת נייר ועיצבה פרויקטים שונים לדירות ובתי עסק.

כיום, האהבה שלה לדברים ישנים, לעבודת יד, לאספנות ומלאכת כפיים משתלבת לדרך חיים, לתשוקה גדולה, למקצוע. אתם מוזמנים לצלול לעולם של 'סיפור כיסוי'.