מה מספרים בוגרות ובוגרי הקורס?

 

עבורי זה היה חלום שהתגשם…

זכיתי להשתתף בקורס מס' 2.

בסבלנות רבה, ובמקצועיות הובילו והדריכו אותנו עד למוצר המוגמר.

חייבת להודות שחיפשתי וחלמתי הרבה זמן על קורס ריפוד, עבורי זה היה חלום שהתגשם!

חיכיתי כל שבוע למפגש, נסעתי מהדרום הרחוק למרכז אחרי יום עבודה – היה שווה כל דקה!

קיבלתי בקורס ידע בסיסי בנגרות וידע נרחב בריפוד.

בזכות הקורס קיבלתי ביטחון לרפד לבד,

ובני המשפחה וחברים נהנים מהדומים, כורסאות וריפוד כריות בטכניקה שלמדתי בקורס.

לאה שביט, משאבי שדה

 

 

אני רואה את התוצרים שלי היום ונדהמת…

לפני כשנתיים הגעתי עם בתי לסדנה להכנת כיסא. כל כך נהניתי מהאוירה בסטודיו ומהאישיות של אביבית שנרשמתי לקורס רפדות במקום ואחרי שסיימתי אותו נרשמתי לקורס נוסף.

לאריה המורה יש סבלנות רבה ויכולת ליצור אקלים נוח ונעים. הוא מאד מקצועי, יש לו כישורי הדרכה נהדרים. תוך שנה למדתי לרפד ולתפור. אני רואה את התוצרים שלי היום ונדהמת.

אני חייבת לציין ,שאריה ואביבית ממשיכים את הקשר עם התלמידים , מייעצים בשעת הצורך ומקשרים לספקים מתאימים.

מודה לך מכל הלב.

תמר אליאס, רחובות

 

 

יצאתי מהקורס עם ידע ענק והיום אני עוסקת בזה…

אחרי הרבה חיפושים ושיטוטים מצאתי את מה שרציתי! הגעתי לקורס ריפוד ללא ידע מוקדם .. מקום חם ונפלא הכרתי את אביבית ואריה שהם הכי מקצועים שיש עם ידע עצום לרפדות יצאתי מהקורס עם ידע ענק והיום אני עוסקת בזה ..וכן אחזור לעוד קורס רענון רק בשביל לחוות את הנשמה הגדולה שיש שם לתת ולתרום מהידע השופע שלהם

קטי לוי, הר אדר

 

הקורס אכן הגשים את ציפיותיי ואף הרבה יותר מכך

בחיפוש אחר קורס מתאים, נחשפתי לאתר 'סיפור כיסוי' של אביבית ולסדנאות ולקורסים שהיא מובילה. בחרתי להשתתף בקורס וללמוד את הנושא לעומק. הקורס אכן הגשים את ציפיותיי ואף הרבה יותר מכך. מעבר ללמידת עקרונות ומיומנויות בריפוד, בדיאלוג עם אביבית נפתחו לי עולמות של אפשרויות שילובים בצבע ובמרקם שמעולם לא עלו בדעתי. יצרתי בביתי אוסף הרמוני של רהיטים שהריפוד שבחרתי עבורם, הפכו כל אחד מהם ל ' One of a kind.'

קורס הריפוד היה מתנה משמעותית ומשמחת עבורי.

רותי, משמר השרון

 

נהניתי מכל רגע בקורס, והיצירות מקשטות את ביתי

אביבית, מעולם לא חשבתי ולא העלתי בדעתי ללמוד רפדות.  בעקבות שובר מתנה לסדנאת היכרות, הגעתי לסדנא ונפלתי שבי בקסם.

הקסם הוא לא רק ההיכרות עם המקצוע עצמו. הקסם מתחיל בך אביבית, בנעם ובמקצועיות. ממשיך בסטודיו המקסים שמשרה אוירה נעימה, אוירה של יצירה ומקצוענות. סיפרתי על הקורס ועל הסטודיו לכל מכרי.

נהניתי מכל רגע בקורס, והיצירות מקשטות את ביתי.

ממתינה לתקופה שאהיה פנויה יותר להגיע לקורס המשך.

עדינה ברייר, חיפה

 

למי שמתעניין בנושא, אפילו קצת ומבלי להיות מומחה, מאוד מאוד ממליצה לו להצטרף לקורס.

"ללטף את הבד״, ככה אומרת אביבית, כי ריפוד עושים עם אהבה.

בפברואר 2017 הצטרפתי לקורס הריפוד הראשון, אחרי שהשתתפתי בשתי סדנאות מדליקות שאביבית מארגנת בסדנה (סדנת פיפטיז שיק וסדנת ארגז עם מושב מרופד).

היינו קבוצה שהתחברה מייד, בניצוחו של אריה – מורנו ורבנו – מי שהוביל אותנו במשך 10 פגישות ואף יותר.

אריה הוא לא סתם רפד דור שני. אריה הוא עולם ומלואו בתחום, החל מבניית הרהיט, הבנה עמוקה בחומרי הריפוד ועד לטאץ׳ האחרון (כפתורים למשל), מה שנותן למוצר המוגמר את הניצוץ הסופי שלו.

אריה הוביל את כולנו יד ביד לאורך הסדנה בסבלנות אין קץ, עם הסברים מעמיקים לא רק על ה״איך״ אלא בעיקר על ה״למה״, ללא כל קיצורי דרך. אריה ידע לענות לכולנו על אינסוף שאלות, לא רק במהלך הפגישות אלא גם ביניהן, כשלמישהו מאתנו היה ספק לגבי סוגיה מסויימת.

הוא המשיך ללוות אותנו בעצות ובתשובות גם כשהקורס הסתיים.

אביבית מצידה תרמה מהידע שלה גם בתהליכי העבודה אבל גם לטובת ה״וואו״ של המראה הסופי של היצירות שלנו. בעדינות אין קץ היא ידעה לייעץ לנו ולאכוון אותנו לגבי סוג הבד הנבחר, הוספת קישוט או לא (אותו קדר מפורסם שעמלנו עליו בעזרת מכונות התפירה) ולכל שאלה שעלתה בנושא העיצוב הסופי. בכך העשירה אותנו בעוד המון ידע.

הסדנה הוא מקום שנעים להיות בו. יש בו אווירה משפחתית חמה וכולנו הפכנו להיות, פעם בשבוע, קבוצה מגובשת להפליא, עם סיוע הדדי בינינו למי שהתקשה ובעיקר, כולנו הפכנו להיות יועצים בלתי נלאים, אחד לשני, בעניני בחירת בדים וצבעים.

הדינמיקה התוססת של הקבוצה, האווירה המשובחת של המקום והמורים המסורים והידענים – כולם היו חלק בלתי נפרד מהצלחת הקורס.

הסדנה עצמה משופעת בכלי עבודה מכל הסוגים והמינים, כולם באיכות מהשורה הראשונה. השתמשנו והתנסינו בכולם. במהלך פגישות העבודה מעולם לא היה חסר למישהו מאיתנו כלי מסוים.

תוצרי הקורס שלנו, ההדומים והספסלים, הם גולת הכותרת שלנו. כל אחד ואחד מהם הוא ״פיס״ בפני עצמו.

באופן אישי, כמי שעוסקת בטכסטיל כתחביב, הידע שרכשתי בקורס לא יסולא בפז. הוא ממשיך לשמש אותי ביומיום ויהיה עבורי כלי עזר חשוב בעתיד, למשל בעת קנית רהיט מרופד, כשאדע להבחין אם אכן בוצעה בו עבודת ריפוד טובה או לא.

למי שמתעניין בנושא, אפילו קצת ומבלי להיות מומחה, מאוד מאוד ממליצה לו להצטרף לקורס.

ותודה גדולה לאריה ולאביבית.

בת חן, עמק חפר

 

 

נהנתי מכל רגע ויצאתי עם המון ידע

תודה אביבית על תקופה מהנה של התנתקות מהיומיומי. כל שבוע חיכיתי ליום שלישי לעזוב את הכל ולהגיע לסטודיו, למקום יצירתי, מקצועי ונעים.

נהנתי מכל רגע ויצאתי עם המון ידע .

תודה על הסבלנות שלך ושל אריה . מחכה לקורס המשך…

באהבה גדולה

טל בסר, גבעתיים

 

 

חוויה בלתי נשכחת

מה הבעיה, מפרקים את הישן, גוזרים ספוג במידות הנכונות, מכסים בבד חדש ומהדקים עם אקדח סיכות. קלי קלות. זה מה שחשבתי עד שהגעתי לקורס הרפדות שגרם לי להבין כמה זה הרבה יותר מזה. אביבית המקסימה והמוכשרת, ואריה האחד והיחיד. שניהם יחד, וכל אחד לחוד, חוויה בלתי נשכחת.

יודפת, נתניה

 

נהניתי מאוד לברוח פעם בשבוע מהעבודה והמשפחה

את אביבית הכרתי בפעם הראשונה לפני כמה שנים כאשר חיפשתי משהו מיוחד ושונה והגעתי לסדנת פיפטיז שיק ומאז התאהבתי בתחום והתחלתי לרפד גם בבית בצורה חובבנית..  כשהגיע הזמן נרשמתי לקורס הריפוד המלא יחד עם אריה המורה מלא הידע שהיה מדהים, למדתי טכניקות חדשות והעמקתי יותר אל תוך עולם הריפוד.. נהניתי מאוד לברוח פעם בשבוע מהעבודה והמשפחה אל תוך הסדנה המקסימה של אביבית, שלא לדבר על כל משתתפות הקורס המקסימות שתרמו לחוויה. ממליצה בחום!

ענבל בן עזרא, רמת גן

 

הבעיה היחידה שאין לי מקום בבית לכל הכורסאות…

השתתפתי במחזור 3 של קורס הריפוד אצל אביבית. אריה המורה מקסים ומקצועי מאד. הקורס היה חוויה ונהנתי מאד גם בקורס וגם בהשלמות שעשיתי אחר כך. הבעיה היחידה שאין לי מקום בבית לכל הכורסאות המשופצות/ המרופדות החדשות.

יאנה מנליס, אריאל

 

ממליץ בחום

ההשתתפות בקורס היתה חוויה מאוד נעימה ומלמדת. הקורס פתח לי צוהר לתחום שלא הכרתי, ההדרכה הייתה מצויינת והיחס והאווירה פשוט מקסימים. ממליץ בחום

אודי קדים, רמת גן

 

היה לי ברור שעל זה אני לא מוותרת!

אחרי שנים שבהן אני עוקבת בשקיקה אחר הבלוג המקסים של אביבית, הגיעה ההודעה על פתיחת קורס רפדות. היה לי ברור שעל זה אני לא מוותרת! במשך כארבעה חודשים, פעם בשבוע, הגעתי לסטודיו לכמה שעות של למידה, יצירה והשראה. למדנו, בנינו, תפרנו וריפדנו, והכל באווירה נעימה וכייפית.

אריה ואביבית הם אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה, והתוצרים של קורס המתחילים והמתקדמים מפארים את ביתי בצבע ובשיק.

מומלץ בחום!

ליאור, הוד השרון

 

אני כל כך גאה בעבודות שעשינו ובתהליך שעברנו!

השתתפתי בקורס רפדות בסטודיו של אביבית 'סיפור כיסוי' ולאחר סיומה המשכתי ל'רפדות למתקדמים'. בסדנה הראשונה קיבלנו רקע והמון ידע ועזרה בריפוד שני הדומים בטכניקות שונות. יצרנו את ההדומים בעצמנו כך שקיבלנו ידע בנגרות בסיסית ושימוש בכלי עבודה מתאימים ואח"כ בסוגי הספוגים, בדים ושיטות ריפוד שונות. בסדנת המתקדמים ריפדנו רהיט שהבאנו מהבית. אני כל כך גאה בעבודות שעשינו ובתהליך שעברנו! אריה הוא רפד מקצועי ומורה בחסד, עם המון סבלנות ורצון לעזור וללמד. אביבית עוזרת ומסייעת והסטודיו שלה הוא פשוט קסם. מצוייד ומאובזר בכל מה שצריך וברוחב לב: מכונות תפירה, כלי עבודה, חומרים, שתייה וכיבוד. היה כיף לבוא, לעבוד, ללמוד וליצור!

נירה תמוז, תל אביב

 

הענקתי לעצמי מתנה לחיים ואני כל כך שמחה על כך

החלטתי לפנק את עצמי ולהגיע לסדנת ריפוד שרפרף 'פיפטיז שיק'  ואז פגשתי את אביבית – בחורה נעימה עם חוש הומור כיפי ושמח והכי חשוב ים של ידע מקצועיות וסבלנות.

אחרי סדנת השרפרפים, הסקרנות שלי נפתחה ונרשמתי לקורס ריפוד בסיפור כיסוי בהדרכתו של אריה המקסים, מקצועי מאוד ונחמד עם המון ידע בריפוד, נגרות תפירה ועוד ושלל של חומרים מהתחום ולא..

הענקתי לעצמי מתנה לחיים ואני כל כך שמחה על כך.

ממליצה לכל אחד/ת אם בא לה להתנסות בריפוד זה לגמרי המקום!!!

נעמה דגן, מושב חירות

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן