קפיטונאז' BOX


סדנת הריפוד החדשה בסטודיו 'סיפור כיסוי' חושפת בפניכם את אחת הטכניקות המסעירות של
עולם הרפדות-  הקפיטונאז'.

קפיטונאז' היא טכניקת ריפוד קלאסית ועתיקת יומין בה נוצרים קפלים בצורת מעוינים וכפתורים דקורטיביים במרכזם. הכפתורים מסודרים בפריסה גיאומטרית סימטרית תוך חישוב עודפי בד, כך שבעת משיכתם פנימה נוצרים הקפלים הייחודיים.

בסדנה החדשה נלמד לרפד מכסה לארגז אחסון אשר בתום הסדנה יוצמד באמצעות צירים, לארגז אכסון מוכן מעץ תעשייתי ממוחזר. הארגז יכול לשמש לאחסון צעצועים, נעליים וכל העולה בדעתכם – הוא גדול ומרווח וגובהו הסופי מושלם לישיבה נוחה.

תוך כדי עבודה נעבור דרך כל שלבי ההכנה של התשתית לריפוד- נדביק ספוג, אקרילן, ניצור את הדוגמה הגיאומטרית של פריסת הכפתורים ע"ג הספוג וע"ג הבד שבחרתם ואחר כך נרפד את המכסה, נלמד למתוח את הבד סביבו ולטפל בצורה מקצועית בפינות. 

בתום התהליך כל משתתף יבחר בד לכפתורים ונכין במכשיר מיוחד 7 כפתורים אשר יוכנסו לתוך המושב. 

כמו בכל הסדנאות בסטודיו 'סיפור כיסוי' נעבוד עם אקדחי סיכות מקצועיים פניאומטיים העובדים על לחץ אויר, המחוברים לקומפרסור. נכיר כלי עבודה מיוחדים ונצא עם מוצר מוגמר – פריט ריהוט מעוצב ומיוחד – מעשה ידיכם. מובטחת לכם חווית יצירה עוצמתית ומספקת.

הסדנה מתקיימת בסטודיו המאובזר של 'סיפור כיסוי' בתל אביב – בית מלאכה לריפוד וחידוש פריטי ריהוט. בסטודיו כל מה שנדרש לריפוד מקצועי (כי זה מה שאנחנו עושים יום יום) באווירת יצירה מגניבה.

עד 6 משתתפים בכל סדנה, מה שמבטיח יחס אישי וצמוד.

כ3.5 שעות של יצירה והשראה, עלות הסדנה 540 ש' והיא כוללת הדרכה אישית, את כל החומרים, בדים וכלי עבודה וכמובן את הארגז המעוצב, המיוצר בישראל בעבודת יד, מעץ מלא בהזמנה מיוחדת עבור 'סיפור כיסוי', גודל הארגז 60*40 וגובה 40 ס"מ – גובה אידיאלי לישיבה.

בסדנה ניתן לבחור בין 2 גווני ג'ינס – בהיר או כהה, או בד קאנווס בגוון טורקיז ועוד גוונים מתחלפים (אפשר להתעדכן טלפונית). ניתן גם להביא בד מהבית, רצוי חלק. עבור הכפתורים יש בחירה אינסופית של בדים וצבעים.  הסדנה התקיימה לראשונה באירוע "מעדניית הסדנאות בטבע"


התאריכים הבאים – נובמבר – דצמבר 2016

18.11 יום שישי בשעה 9 וחצי בבוקר -הסדנה מלאה

דצמבר
14.12 יום ד' סדנת ערב בשעה 18 בערב – להרשמה
23.12 יום שישי בשעה 9 וחצי בבוקר – להרשמה
27.12 יום ג' סדנת ערב בשעה 18 בערב – להרשמה

 

 

**אפשר וכדאי להרשם לסטנד ביי או עידכון אישי לתאריכים הבאים – שילחו מייל**

זה הזמן לקום מהמחשב, לצאת מהשגרה ולבוא לכמה שעות של השראה, עבודת יד ויצירה מלאת סיפוק.

התאריכים 

 

אז אני מזמינה אתכם לקחת את הענינים לידיים, לפנות כמה שעות לכיף אמיתי, להזמין חבר\ה או לבוא לבד, להתארגן כקבוצה ובכל מקרה להרים לי טלפון, לשאול כל מה שעולה על דעתכם ולשריין מקום באחת הסדנאות הקרובות. יהיה כיף, אני מבטיחה


אביבית – 054.2223228, [email protected]

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

*