.
ברוכים הבאים לבלוג של 'סיפור כיסוי'.
כאן אנחנו מעלים, מידי כמה שבועות, פוסטים על פריטי ריהוט שחודשו פה בסטודיו,
הכל נעשה באהבה ותשומת לב בבית המלאכה שלנו בת"א. 

*Sultans oF Swing

*Sultans oF Swing

תמר הגיעה אלי עם זוג הכורסאות שלה אחרי שקנתה בד הורססס ב"דנדו". שם גם המליצו לה עלי. שלחתי לה הצעת מחיר בוואטספ ולמחרת הכורסאות והבד שוגרו אלי עם מוביל. תמר ואני לא נפגשנו, אולי אפילו לא דיברנו בטלפון… עידן הוואטספ … ובכל זאת, זה תמיד מדהים אותי, הבעת האמון הזו… הכורסאות מתוצרת מאוד טובה, הן(…)

המשך קריאה

*Something Like Happiness

*Something Like Happiness

רגע לפני שאני חולקת כאן את הפרויקט של זהבה – 2 כורסאות מפוארות שידעו ימים טובים יותר… אספר לכם שבימים אלה הסתיים כאן המחזור השישי של קורס הריפוד המקיף, זה היה מחזור מצחיק במיוחד…בנות הקורס הקפידו לצלם את התוצרים שהן לקחו הביתה כשחיית המחמד של הבית – כלב\חתול\תינוק, מצולם על הרהיט. יצא מזה אלבום מושלם,(…)

המשך קריאה

*Coming HoMe

*Coming HoMe

אין כמו לחזור למשהו שאוהבים, למשהו שעושה לך טוב. ככה אני מרגישה עם העבודה שלי והסטודיו. אחרי חודשיים בהודו- הפסקה קטנה\גדולה מהחיים, חזרתי לעסק שלי, שהוא גם בית… התגעגעתי. אחרי הנחיתה, הלא פשוטה- הייתי חולה, ואז תשושה ואז שוב חולה ואז קצת מרחפת…. אני סוף סוף יכולה לומר שהענינים פה בסטודיו מתחילים לחזור לשגרה המבורכת,(…)

המשך קריאה

*Total LOVE

*Total LOVE

חלפו לי מהר החודשייים האחרונים, גם לכם? לא יודעת מה איתכם…אני הייתי בהודו (-: זה לא הולך להיות פוסט מסע, אלא סיפור על נקודת זמן משמעותית בטיול, בה הגורל שלי פגש אותי וכך יצא, שמכל הדברים שאפשר לעשות בהודו, אני ישבתי ותפרתי כריות נוי מקודשות באשראם באמצע שום מקום. המסע הראשון בחיי להודו הסתיים אבל(…)

המשך קריאה

*Good VibraTions

*Good VibraTions

כשתקראו את הפוסט הזה, אני כבר אהיה על המטוס, להודו, לחופשה של חודשיים… נפרדת מכם עם פרויקט ענק שעשיתי עבור נורית, לקוחה חוזרת ויקרה לליבי. גם הכורסה שעשיתי עבורה פעם מזמן, נעוצה חזק בזכרוני, זו היתה כורסה יפייפיה שהיא מצאה מפורקת ברחוב והביאה אלי עם המון אמון ותקווה וגם הפרויקט הנוכחי הזה, שרובו ככולו, ובכן… גם הוא(…)

המשך קריאה

Load More