.
ברוכים הבאים לבלוג של 'סיפור כיסוי'.
כאן אנחנו מעלים, מידי כמה שבועות, פוסטים על פריטי ריהוט שחודשו פה בסטודיו,
הכל נעשה באהבה ותשומת לב בבית המלאכה שלנו בת"א. 

*Good VibraTions

*Good VibraTions

כשתקראו את הפוסט הזה, אני כבר אהיה על המטוס, להודו, לחופשה של חודשיים… נפרדת מכם עם פרויקט ענק שעשיתי עבור נורית, לקוחה חוזרת ויקרה לליבי. גם הכורסה שעשיתי עבורה פעם מזמן, נעוצה חזק בזכרוני, זו היתה כורסה יפייפיה שהיא מצאה מפורקת ברחוב והביאה אלי עם המון אמון ותקווה וגם הפרויקט הנוכחי הזה, שרובו ככולו, ובכן… גם הוא(…)

המשך קריאה

*HeartBeAts

*HeartBeAts

אוהבת הפתעות. טובות. כזו אני, אוהבת במיוחד להיות מופעת לטובה – מאנשים, מאירועים, ממעשים… זה לא שאני פסימית מטבעי, להיפך. יעידו משפחתי וחבריי שאני בדר"כ בחורה שמחה בחלקה ומאוד אופטימית, גם כשהחיים לפעמים נושכים אותי בטוסיק. אבל דווקא בגלל זה להיות מופתעת לטובה זה משהו שהוא עוד יותר נדיר וטוב בעיני. ההקדמה הזו היא כדי(…)

המשך קריאה

*You

*You're mY favoriTe Music

מלא חדשות כאן בסטודיו…וגם בחיי האישיים… אני מאוד מתרגשת לחלוק איתכם תמונות ראשונות מהסטודיו החדש שלי וגם את תמונות הפרויקט הראשון שסיימתי כאן, על שולחנות העבודה החדשים בסטודיו. פרויקט זוג כורסאות שהתחיל בסטודיו הישן ונגמר בסטודיו החדש ואם לדייק, בעצם התחיל בערך לפני כ4 שנים…. אז תיכף נגיע לכורסאות, קודם הסטודיו או כפי שקוראים לו בחיבה –(…)

המשך קריאה

*Our liPs are sEAled

*Our liPs are sEAled

בשבוע העמוס הזה, בו אני עוברת סטודיו (ועל כך בפוסט הבא…) אני בוחרת לחלוק איתכם 2 כורסאות שהתחדשו כאן בחודשים האחרונים. בהקשר הזה, זה כיף גדול, שעדיין, אחרי שנים של עבודה בתחום, אני מצליחה להיות מופתעת ונרגשת ובעיקר גאה, במהפכים שנוצרים כאן בסטודיו. הנה 2 דוגמאות שוות במיוחד, שהגיעו במקרה באותו זמן לסטודיו, שתיהן וינטאג',(…)

המשך קריאה

*Take the BoX

*Take the BoX

מלא עבודות ופרויקטים מרהיבים שנעשו כאן בסטודיו בחודשים האחרונים, הצטברו לכדי פקק תנועה רציני. הגיע הזמן לחשוף ולהוציא אותם לאור. רגע לפני שאני חושפת בפניכם את זוג הכורסאות הייחודיות של יובל ויפעת… אספר לכם ש… מחזור 5 של קורס הריפוד המקיף המתקיים בסטודיו יתחיל ב 3/12 ימי א' בשעות 18-21. 10 מפגשים של 3 שעות. קורס(…)

המשך קריאה

Load More