.
ברוכים הבאים לבלוג של 'סיפור כיסוי'.
כאן אנחנו מעלים, מידי כמה שבועות, פוסטים על פריטי ריהוט שחודשו פה בסטודיו,
הכל נעשה באהבה ותשומת לב בבית המלאכה שלנו בת"א. 

*Coming HoMe

*Coming HoMe

אין כמו לחזור למשהו שאוהבים, למשהו שעושה לך טוב. ככה אני מרגישה עם העבודה שלי והסטודיו. אחרי חודשיים בהודו- הפסקה קטנה\גדולה מהחיים, חזרתי לעסק שלי, שהוא גם בית… התגעגעתי. אחרי הנחיתה, הלא פשוטה- הייתי חולה, ואז תשושה ואז שוב חולה ואז קצת מרחפת…. אני סוף סוף יכולה לומר שהענינים פה בסטודיו מתחילים לחזור לשגרה המבורכת,(…)

המשך קריאה

*Total LOVE

*Total LOVE

חלפו לי מהר החודשייים האחרונים, גם לכם? לא יודעת מה איתכם…אני הייתי בהודו (-: זה לא הולך להיות פוסט מסע, אלא סיפור על נקודת זמן משמעותית בטיול, בה הגורל שלי פגש אותי וכך יצא, שמכל הדברים שאפשר לעשות בהודו, אני ישבתי ותפרתי כריות נוי מקודשות באשראם באמצע שום מקום. המסע הראשון בחיי להודו הסתיים אבל(…)

המשך קריאה

*Good VibraTions

*Good VibraTions

כשתקראו את הפוסט הזה, אני כבר אהיה על המטוס, להודו, לחופשה של חודשיים… נפרדת מכם עם פרויקט ענק שעשיתי עבור נורית, לקוחה חוזרת ויקרה לליבי. גם הכורסה שעשיתי עבורה פעם מזמן, נעוצה חזק בזכרוני, זו היתה כורסה יפייפיה שהיא מצאה מפורקת ברחוב והביאה אלי עם המון אמון ותקווה וגם הפרויקט הנוכחי הזה, שרובו ככולו, ובכן… גם הוא(…)

המשך קריאה

*HeartBeAts

*HeartBeAts

אוהבת הפתעות. טובות. כזו אני, אוהבת במיוחד להיות מופעת לטובה – מאנשים, מאירועים, ממעשים… זה לא שאני פסימית מטבעי, להיפך. יעידו משפחתי וחבריי שאני בדר"כ בחורה שמחה בחלקה ומאוד אופטימית, גם כשהחיים לפעמים נושכים אותי בטוסיק. אבל דווקא בגלל זה להיות מופתעת לטובה זה משהו שהוא עוד יותר נדיר וטוב בעיני. ההקדמה הזו היא כדי(…)

המשך קריאה

*You

*You're mY favoriTe Music

מלא חדשות כאן בסטודיו…וגם בחיי האישיים… אני מאוד מתרגשת לחלוק איתכם תמונות ראשונות מהסטודיו החדש שלי וגם את תמונות הפרויקט הראשון שסיימתי כאן, על שולחנות העבודה החדשים בסטודיו. פרויקט זוג כורסאות שהתחיל בסטודיו הישן ונגמר בסטודיו החדש ואם לדייק, בעצם התחיל בערך לפני כ4 שנים…. אז תיכף נגיע לכורסאות, קודם הסטודיו או כפי שקוראים לו בחיבה –(…)

המשך קריאה

Load More